Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

DELMAGYAR - Szerdán kezdődik a kajak-kenu-vb

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu VB válogató a Maty-éren: Kopasz Bálint két győzelemmel zárt,  Nádas Bence lebetegedett – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VB válogató a Maty-éren: Kopasz Bálint két győzelemmel zárt, Nádas Bence lebetegedett – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu vb: tíz olimpikon a magyar keretben - NSO

Kajak-kenu: Kammererék kikaptak a második olimpiai válogatón | 24.hu

Taroltak a magyar fiatalok, tíz aranyérem a kajak-kenu világbajnokságon

Olimpikon ellenfelek a korosztályos világbajnokságon | Kajak-Kenu Sport

Két dunaújvárosi a vb-keretben | Dunaújváros Online

Fiatal magyar csapat, hat számban Magyarország a címvédő a kajak-kenu  világbajnokságon | M4 Sport
Fiatal magyar csapat, hat számban Magyarország a címvédő a kajak-kenu világbajnokságon | M4 Sport

Hat sportágban van már magyar olimpiai kvóta | 24.hu

Az egyik tokiói hős kihagyja, a másik három számot vállal a kajak-kenu

Több magyar aranyesélyes is most érkezett meg Tokióba - Infostart.hu

Kozák Danuta aranyérmes, a Molnár-Tótka kettős épphogy lemaradt a  dobogóról, a férfi pólósok kiütötték Brazíliát – összefoglalónk az olimpia  csütörtöki versenynapjáról - Budapest Beacon
Kozák Danuta aranyérmes, a Molnár-Tótka kettős épphogy lemaradt a dobogóról, a férfi pólósok kiütötték Brazíliát – összefoglalónk az olimpia csütörtöki versenynapjáról - Budapest Beacon

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Multisport Eb: az olimpiai számokban van hová javulni kajak-kenuban

Jövő héten indul a kajak-kenu OB, több szegedi sportoló is rajthoz áll –  Szegedi hírek | Szeged365
Jövő héten indul a kajak-kenu OB, több szegedi sportoló is rajthoz áll – Szegedi hírek | Szeged365

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar  versenyzők egyetlen nap alatt - sport
Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar versenyzők egyetlen nap alatt - sport

Kopasz Bálint három számban indul a vb-n - Győr Plusz | Győr Plusz

Újabb hat úszókvótát számlál a Magyar Olimpiai Csapat

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon